Agencja Hostess Multi Fashion | Kraków Warszawa Wrocław Katowice Poznań - cała Polska

Strona realizacji

Fundusze Europejskie dla Małopolski - Nowy Sącz

Data realizacji: 2011-11-18 Klient: Małopolski Urząd Wojewódzki
Przez ponad pięć weekendów obsługiwaliśmy event pt. „To się w ramach nie mieści” czyli Fundusze Europejskie dla Małopolski.
Nasze hostessy i promotorzy z miast takich jak: Kraków, Tarnów, Oświęcim, Nowy Targ i Nowy Sącz pracowali podczas tego wydarzenia. Animatorzy w największych galeriach handlowych w w/w miastach pod nadzorem osób z Urzędów Wojewódzkich szczegółowo informowali o dotacjach.
Jak można wyczytać na oficjalnej stronie funduszy:
„Celem wydarzeń jest wzbudzenie ciekawości i wskazanie na znaczenie Funduszy Europejskich dla Małopolski, które tak bardzo zmieniły obraz naszego regionu. Wszystkie eventy odbywają się w weekendy w godzinach 11.00-19.00 .
W ramach akcji w głównych ciągach komunikacyjnych galerii zostanie umieszczona m.in. ogromna rama – brama (element przewodni kampanii) oraz niecodzienna, odmienna od wszystkich dotychczasowych, wystawa projektów współfinansowanych ze środków unijnych. Na hasło: Fundusze Europejskie dla Małopolski. To się w ramach nie mieści! portrecista będzie malował portrety przechodzących przez ramę osób.”
Źródło: http://www.fundusze.malopolska.pl/wramach/Strony/eventy.aspx
Na stronie można także obejrzeć foto i video relację z każdego z miast do czego gorąco zachęcamy.

A poniżej zdjęcia z pierwszego eventu który rozpoczął się w Nowym Sączu!

Inne realizacje