Agencja Hostess Multi Fashion | Kraków Warszawa Wrocław Katowice Poznań - cała Polska

Strona realizacji

To nie sen, Ty prawodzisz!

Data realizacji: 2011-11-11 Klient: Autostrada, KOPIKO
Łącznie 16 naszych hostess i promotorów z Krakowa i Katowic pracowało podczas ogólnopolskiego eventu: „To nie sen! Ty prowadzisz” mającego na celu uświadomienie kierowcom jak tragiczne skutki może mieć uśnięcie za kierownicą.
Hostessy i Promotorzy Multi Fashion pracowali na bramkach autostrady A4 w Balicach i Mysłowicach. Do ich zadań należało rozdawanie cukierków KOPIKO – głównego partnera akcji, osobom mijającym bramki. Akcja od kilku tygodni była nagłaśniana przez media, oraz pracowników bramek.


„Jubileusz 100-milionowego przejazdu A4 Katowice-Kraków Stalexport Autostrada Małopolska S.A. świętuje kampanią edukacyjną „To nie sen, Ty prowadzisz”. Ma ona uwrażliwić kierowców na zagrożenie spowodowane przemęczeniem podczas prowadzenia pojazdu.
Impulsem do przeprowadzenia akcji jest jubileuszowy przejazd 100-milionowego kierowcy autostradą A4 Katowice-Kraków. - Sto milionów przejazdów 61-kilometrowym odcinkiem autostrady to w sumie niewyobrażalny dystans. Kampania „To nie sen, Ty prowadzisz” ma pomóc kierowcom walczącym ze zmęczeniem właśnie podczas długich podróży – mówi Rafał Czechowski, rzecznik SAM SA. – Uznaliśmy, że działanie skierowane do wszystkich kierowców to najwłaściwszy sposób na zaznaczenie jubileuszu pierwszej polskiej autostrady.
Jak wynika ze statystyk, aż co dziesiąty kierowca zasnął kiedyś za kierownicą. Kierowcy odczuwają senność szczególnie jesienią, podczas jazdy poza terenem zabudowanym oraz na autostradach.”
 Źródło: http://www.katowice.eu/artykuly/4695,269,to-nie-sen-ty-prowadzisz.htm 

Inne realizacje